Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

 
Головна arrow Новини arrow Ремонт доріг та фінансування соціальних об’єктів: депутати погодили розподіл 16 мільйонів гривень
Ремонт доріг та фінансування соціальних об’єктів: депутати погодили розподіл 16 мільйонів гривень Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
02.08.2016
  За підсумками півріччя перевиконання районного бюджету склало 16 мільйонів гривень. Їхній розподіл депутати Виноградівської районної ради затвердили на черговому сесійному засіданні у вівторок, 2 серпня.
Про зміни до бюджету інформувала начальник фінуправління РДА Валерія Варга. Це питання депутати попередньо обговорили на засіданнях бюджетної комісії та Президії, тож на сесії запитань до проекту рішення майже не виникало. Інші пропозиції щодо фінансування тих чи інших об’єктів у районі будуть розглянуті у міжсесійний період, зазначив голова райради Віталій Любка. Розподіл коштів депутати підтримали більшістю голосів.
Значну частину коштів виділили на капітальні та поточні ремонти доріг, ремонти соціальних установ району та освітню сферу. Близько 7 мільйонів гривень з районного бюджету вирішили спрямувати на медичну галузь району, з них 2, 2 млн. грн. − на заробітну плату медичним працівникам.
Більше 4 мільйонів гривень виділили на ремонти доріг. Капітально відремонтують дорожнє покриття у селах Мала Копаня, Дротинці, Матієво, Теково, Шаланки:
-    на капремонт вул. Центральної у с.М.Копаня виділили 420 тис. грн.,
-    ділянки вул. Севлюшської у с.Дротинці − 230 тис. грн.,  
-    дороги у с. Матієво − 1 млн. 350 тис. грн.,
-    дороги Теково – Гудя − 636 тис. грн.,
-    капремонт вул. Миру у с. Шаланки − 650 тис. грн.,
Поточні ремонти проведуть на дорогах Н.Село – Карачин та Пийтерфолво – В. Паладь, на що виділили по 200 тис. грн.
Також кошти районного бюджету спрямували на співфінансування придбання шкільного автобуса − 600 тис. грн.; на будівництво спортивних майданчиків у селах Широке та Чепа − 650 тис. грн., на будівництво дитячого садочку у селі Боржавське − 420 тис. грн.; капітальний ремонт даху будинку культури у с.Н.Село – 500 тис. грн., на ремонт будівлі дитсадка у с. Черна – 200 тис.грн.; на реконструкцію дитсадка у с. Вербовець −250 тис. грн.; поточні ремонти будинку культури у с. Пийтерфолво – 200 тис. грн., на матеріальну допомогу постраждалим жителям району від граду – 311,6 тис. грн. Фінансову підтримку, окрім того, отримали районні програми тощо.
Виноградівська районна рада
Останє оновлення ( 02.08.2016 )
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017