Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

 
Головна arrow Новини arrow Дискусії та важливі рішення: депутати розподіли 4 мільйони гривень на розвиток району
Дискусії та важливі рішення: депутати розподіли 4 мільйони гривень на розвиток району Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
09.12.2016
Перше пленарне засідання восьмої сесії Виноградівської районної ради, яке відбулося 9 грудня, виявилося досить напруженим. 
На початку сесії керівник ради Віталій Любка привітав депутатів та голів сільських, селищних рад з Днем місцевого самоврядування, яке відзначалося напередодні. Депутати прийняли зміни до бюджету, погодили план роботи районної ради на 2017 рік, майнові питання, Програму покращення умов обслуговування платників податків у Виноградівській об’єднаній державній податковій та підтримали зміни до Програми розвитку підвищення якості роботи Центру надання адміністративних послуг Виноградівської райдержадміністрації на 2016 - 2020 роки, інше. Однак цьому передувало тривале обговорення - досить довго районні обранці дебатували щодо Порядку призначення директорів загальноосвітніх закладів, прийнятого районною радою на попередній сесії. Також вже не вперше викликала дискусії робота Агенції місцевого розвитку.
Депутати погодили розподіл 4 мільйонів 300 тис грн районного бюджету. Так, 800 тис.грн. спрямували на районну лікарню: медикаменти, харчування хворих тощо. На будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на території НВК Чепівська ЗОШ І-ІІІ ступенів виділили 570 тис.грн., на аварійно-відновлювальні роботи по освітніх об’єктах, які постраждали від градобою – 685 тис.грн., 500 тис.грн. було виділено на капремонт дороги у с.Черні, 300 тис.грн. – на реконструкцію дитсадку у Вербовці. З обласного бюджету на завершення будівництва хоспісу та закупівлю медичного обладнання було виділено 4 млн. 200 тис.грн. Також було розподілено 
3 млн. 390 тис.грн. стабілізаційної дотації з державного бюджету.
Крім того, депутати не проголосували за передачу хоспісу на баланс області та створення Закарпатського регіонального центру паліативної допомоги. Віталій Любка наголосив, що не підтримавши це рішення, утримання хоспісу відтак «лягає» на районний бюджет, а це близько 12 мільйоні в рік. Був заслуханий звіт директора КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини» Артура Шерегі. Також у статут Агенції були внесені зміни, що керівник закладу має бути призначений на посаду на конкурсній основі.
Депутати свою роботу не закінчили, друге пленарне засідання восьмої сесії має відбутися до кінця грудня.
Виноградівська районна рада
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017