Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 2 гостей
 
Головна
Розчищення доріг та бюджет 2017 року: при голові районної ради відбулася Координаційна рада Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
20.01.2017

  20 січня при голові Виноградівської районної ради відбулася перша у цьому році Координаційна рада з питань органів місцевого самоврядування.
Віталій Любка ознайомив голів сіл та селищ району з порядком денним. Так, на засіданні розглянули ряд важливих питань: створення госпітального округу у Виноградові, утримання доріг взимку, бюджет на 2017 рік, Е-декларування тощо.
Так, начальник фінуправління РДА Валерія Варга зазначила, що це один із найважчих бюджетних років. Адже витрати на утримання шкіл, заробітна плата господарського персоналу, оплата енергоносіїв медустанов «лягли» на районний бюджет. Через це, а також збільшення розміру мінімальної заробітної плати у цьому році наразі у районному бюджеті дефіцит по зарплаті близько 47 млн.грн. З яких 19,2 млн.грн. − на утримання сільських рад. Крім того, цьогоріч з доходів бюджету «випадає» 34 мільйони акцизного податку.
Про утримання районних доріг взимку доповів начальник філії Іршавського райавтодору Богдан Сич. Він зазначив, що через недостатність фінансування: нестачу палива, заборгованість по заробітній платі у Виноградівському районі не були у повні мірі розчищені та підсипані дороги, а у деяких населених пунктах взагалі не працювали працівники райавтодору. Так, у Малу Копаню не могли навіть заїхати машини з продуктами харчування, наголосила голова села Ганна Фурик. Нарікали й інші очільники сіл, які також своїми силами справлялися із негодою. У підсумку засідання Богдан Сич зазначив, що у кожний населений пункт району завезуть машину з відсівом щебню для підсипки найбільш небезпечних ділянок доріг.
Виноградівська районна рада

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017