Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

 
Головна arrow Новини arrow Сільські та селищні ради Виноградівщини звернулися до Кабміну щодо створення госпітального округу
Сільські та селищні ради Виноградівщини звернулися до Кабміну щодо створення госпітального округу Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
20.01.2017

 Затвердити у плані госпітальних округів Закарпатської області Виноградівський госпітальний округ з центром у місті Виноградів – таке звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України вирішили надіслати представники органів місцевого самоврядування району на засіданні Координаційної ради 20 січня.
Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка зазначив, що депутати прийняли таке ж рішення на сесійному засіданні 23 грудня.
Депутат районної ради, голова медичної комісії Олександр Милюков наголосив, що досить часто подібні рішення «політичні» і таким чином наш район у свій час залишився без поштового відділення, райавтодору, військкомату. Тому дуже важливо лобіювати такі вагомі питання на всіх рівнях.
У своєму зверненні представники сіл та селищ зауважили, що госпітальний округ з центром у Виноградові в повній мірі забезпечить надання якісної медичної допомоги в межах реформи, яку проводить уряд. Також висловили своє побоювання, що реорганізація призведе до знищення налагодженої системи медицини Виноградівського району, яка формувалась роками.
На засіданні медики також зауважили на тому, що наш район відповідає усім вимогам згідно Постанови КМУ, яка передбачає створення госпітальних округів. Крім хороших спеціалістів та медичної бази, у 2016 році районна лікарня також отримала Сертифікат на систему управління якістю, що свідчить про високу якість роботи установи.
Виноградівська районна рада

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017