Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

 
Головна arrow Новини arrow У Виноградові відбулася нарада щодо утилізації сміття в районі
У Виноградові відбулася нарада щодо утилізації сміття в районі Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Загальний відділ   
31.01.2017
  Керівники району обговорили з представниками сіл та районними депутатами проблему утилізації твердих побутових відходів на нараді 31 січня.
Поводження з твердими побутовими відходами надзвичайно актуальне питання не тільки для нашого району, але й України в цілому, зазначив голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, адже з кожним роком кількість відходів збільшується, а вирішити цю проблему не можуть і такі великі туристичні міста з наявними інвестиціями як, до прикладу, Львів.
Близько 10-ти років питання з відходами вирішують і на Виноградівщині, адже каменем спотикання, через спротив людей, тут завжди ставала земельна ділянка під сміттєпереробний комплекс.
На сьогодні знову постало «сміттєве» питання, адже вступила в дію заборона на ввезення твердих побутових відходів з сіл району на міське сміттєзвалище.
Наразі у ТОВ "АВЕ Виноградово" є можливість вивозити сміття за межі району, каже керівник ради, однак, зрозуміло, це додаткові транспортні затрати для фірми, близько 3 млн.грн. на рік. Питання компенсації цих коштів з районного бюджету розглянуть на черговому засіданні сесії. До слова, до цього часу більше мільйона гривень виділялося з районного бюджету для захоронення відходів на міському сміттєзвалищі.
Однак це тимчасові заходи, яких можна вжити вже сьогодні, зазначив Віталій Любка. Втім, й надалі триває пошук земельної ділянки для будівництва сміттєпереробного комплексу.
Також голова ради повідомив, що до районної ради надійшло клопотання від ТОВ "АВЕ Виноградово" щодо підняття тарифів на послуги з вивезення побутових відходів. Директор АВЕ Адальберт Жидик зазначив, що тарифи затверджували востаннє у 2014 році. З того часу збільшилася вартість пального, зросла заробітна плата тощо. Тарифи також планують переглянути на сесії. Для населення, якщо їх затвердять, вони зростуть на 10 грн.
Також допомогти у вирішенні питання з відходами може схема районного планування, яку наразі розробляють фахівці. Таке впорядкування території району дозволить передбачити розміщення сміттєпереробних об’єктів, а також
об'єктів промисловості, сільського господарства, транспорту та інфраструктури, житлових масивів у населених пунктах тощо.
Виноградівська районна рада
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017