Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
 
Головна
Голова районної ради привітав з Днем медика працівників санаторіїв «Теплиця» та «Орлине гніздо»
Написав Загальний відділ   
17.06.2016

Напередодні професійного свята медиків керівник Виноградівської районної Віталій Любка привітав працівників санаторіїв ТзОВ «Багатопрофільний санаторій «Теплиця» та «Орлине гніздо».

За вагомий внесок у медичну галузь району працівники цих закладів були нагороджені грамотами Закарпатської обласної та районної рад.

 
Депутати районної ради підтримали усі питання четвертої сесії
Написав Загальний відділ   
17.06.2016
  Четверта сесія Виноградівської районної ради відбулася 16 червня. У сесійній залі цього дня було людно – на сесію прийшли жителі Королева, сільські та селищні голови району, представники ЗМІ.
Районні обранці одноголосно підтримали усі депутатські запити. Після тривалих дискусій та обговорення, внесення та розгляду поправок, депутати також прийняли усі питання порядку денного. Зокрема депутати розглянули зміни до Положення про постійні комісії районної ради, ряд районних Програм та майнові питання. Найбільше обговорювали питання щодо прийняття у комунальну власність медзакладу «Вузлова лікарня ст. Королево» і зміни до районного бюджету. Так, з бюджету пропонувалося дофінансувати ті села, які наразі залишилися без заробітної плати – в районі наразі таких 16 сільських рад. Депутати рішення підтримали, однак, звернулися до керівників ради представити напрацювання у напрямку вишукування додаткових джерел фінансування та оптимізації витрат на утримання сільських та селищних рад. Також районні обранці дійшли згоди, що ці показники потрібно враховувати при їхньому фінансуванні.
Четверта сесія вперше відбулася за допомогою системи «Голос». 
 
У Виноградівській районній раді створена ще одна депутатська фракція
Написав Загальний відділ   
17.06.2016
Це депутатська фракція Виноградівської районної партійної організації Демократичної партії угорців України. До неї увійшли Еден Албок, Юлій Болаж, Іван Удуд, Йосип Фовріш. Відповідне повідомлення на черговому засіданні сесії зачитав голова ради Віталій Любка. Очолив фракцію Йосип Фовріш, заступником голови став Іван Удуд. Відтак у Виноградівській районній раді п’ять фракцій – фракція Демократичної партії угорців України, фракції політичних партій «Відродження», «Єдиний Центр», «Блок Петра Порошенка «Солідарність» і фракція «КМКС» Партія угорців України. 

 

 
Депутати районної ради прийняли зважене рішення щодо «Вузлової лікарні станції Королево»
Написав Загальний відділ   
17.06.2016

Депутати прийняли у комунальну власність цілісний майновий комплекс державного закладу «Вузлова лікарня ст. Королево» та затведили заходи, поязані з цим, на засіданні сесії 16 червня.

Однак цьому рішенню передувало тривале обговорення. На сесію прийшли працівники Вузлової лікарні, залізничники, які майже повністю заповнили сесійну залу. Тож питання щодо цієї медустанови розглянули першим.

Справа в тому, що уряд передав вузлові лікарні у спільну власність територіальних громад. З усіх вузлових лікарень в Україні у Королеві єдина поки що не була передана на баланс району. Відповідне рішення необхідно було прийняти до 

1 липня, адже працівники залізничної лікарні могли залишитися без заробітної плати.

Проект рішення передбачав приєднати Вузлову лікарню до селищної. До слова були запрошені головні лікарі Вузлової та селищної лікарень у Королеві, представник обласної профспілки залізничників Ярослав Афтанас. Після дискусій та обговорення проект доповнили пунктом про збереження робочих місць працівників Вузлової лікарні після її приєднання. Тож у Королеві буде селищна лікарня з двома корпусами. Депутати доповнений проект рішення підтримали одностайно.

Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка зазначив, що даним рішенням вдалося зберегти колектив цієї лікарні та обладнання закладу. Крім того, районні обранці гарантували людям заробітну плату і над цим потрібно працювати, наголосив він, адже сфера охорони здоров’я району наразі недофінансована у розмірі 10 мільйонів гривень.

 

 

 

 

Останє оновлення ( 17.06.2016 )
 
Медиків району привітали з професійним святом
Написав Загальний відділ   
17.06.2016
     16 червня у міському будинку культури відбулися урочистості до Дня медичного працівника, яке вони відзначатимуть у неділю. Привітати медиків з професійним святом прийшли керівники району.
 Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка у своєму вітальному слові зазначив, що професія, яку вони обрали, заслуговує на найвищу похвалу та повагу.
 - Ви дбаєте про найдорожче, що у нас є, – здоров’я, не жаліючи зусиль і часу, приймаєте на себе важкий тягар та даруєте людям найголовніше – віру та надію, - зауважив він.
     Концертну програму для присутніх підготували вихованці та педагоги дитячої школи мистецтв ім. Б.Бартока.
     За вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я краю медики були нагороджені грамотами та подяками Закарпатської обласної та районної рад. Також у цей день керівники райради привітали на сесійному засіданні з прийдешнім святом своїх колег депутатів-медиків.

 
Комісія з питань бюджету районної ради розглянула питання, винесені на четверту сесію
Написав Загальний відділ   
15.06.2016
     15 червня відбулося засідання постійної комісії  Виноградівської районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва. Участь у її роботі взяли голова райради Віталій Любка та його заступник Адальберт Сверенко, працівники апарату ради та структурних підрозділів райдержадміністрації тощо.
     Члени комісії розглянули та погодили усі питання, зокрема, про реформування Комунального підприємства «Районний редакційно-видавничий комплекс «Новини Виноградівщини», здійснення державних закупівель робіт стосовно реконструкції хоспісу, заходи щодо прийняття у комунальну власність «Вузлову лікарню ст. Королево», майнові питання тощо.
     Про перерозподіл коштів районного бюджету присутніх інформувала начальник фінуправління Валерія Варга.
     До деяких питань депутати внесли свої пропозиції, які будуть винесені на розгляд сесії.
 
Районні депутати працюватимуть на сесіях за допомогою електронної системи «Голос»
Написав Загальний відділ   
15.06.2016
      Більшість депутатів Виноградівської районної ради вже перевірили роботу системи електронного голосування  «Голос», за допомогою якої працюватимуть на сесіях. Сесійне засідання з таким нововведенням у голосуванні має відбутися завтра, 16 червня.
     Напередодні сесії були проведені навчання з депутатами, аби ознайомити їх з роботою системи.  Голосування буде проводитися через планшети, на яких встановлене необхідне програмне забезпечення. Питання порядку денного сесії, поіменні результати голосування будуть висвітлюватися на екрані. Крім цього, депутати автоматично, через планшет, зможуть записуватися на виступ тощо.
     За словами голови районної ради Віталія Любки, це нововведення сприятиме прозорості  в роботі ради, до того ж необхідні матеріали для роботи в постійних комісіях, проекти рішень сесій районної ради депутати зможуть переглядати на планшетах, що зменшить витрати на друк цієї документації.
     Нагадаємо, поіменне голосування передбачене змінами у законодавстві. На попередній сесії кожен депутат озвучував свою позицію з того чи іншого питання. Відтак система «Голос» суттєво може зекономити час на проведення сесії.
 
Керівники райради провели робочу зустріч з представниками Виноградівського державного коледжу МДУ
Написав Загальний відділ   
14.06.2016
Голова районної ради Віталій Любка та його заступник Адальберт Сверенко, керівник КП «Агенції місцевого розвитку Виноградівщини» Артур Шерегі цими днями обговорили робочі питання з керівництвом Виноградівського державного коледжу МДУ, який здійснює підготовку молодших спеціалістів з електропостачання, швейного виробництва, виготовлення виробів із шкіри тощо.
Керівники райради відвідали навчальні корпуси коледжу, гуртожиток, ознайомилися із матеріально-технічною базою та проблемами закладу. Зокрема побували у будівлі на вул. Шевченка у центрі Виноградова, де раніше була майстерня і лабораторії коледжу. Навчання тут планують відновити, тож наразі в приміщеннях тривають ремонтні роботи. Директор коледжу Йосип Іваніга звернувся з проханням до районного керівництва допомогти у ремонті даху цієї будівлі.
Учасники зустрічі побували також і в навчальному корпусі на вул. Вакарова, який коледж орендував і тепер вивільняє. Також обговорили можливість передачі корпусу на вул. Шевченка на баланс районної ради, перспективу створення на базі коледжу університету.

 
Відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я
Написав Загальний відділ   
14.06.2016
 14 червня відбулося засідання постійної комісії Виноградівської районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я.
Присутні обговорили та погодили пропоновані зміни до Програми паліативної та хоспісної допомоги у Виноградівському районі на 2013-2018 роки. Про що інформувала начальник відділу охорони здоров’я Виноградівської РДА Леся Королевич.
Також депутати розглянули проект рішення стосовно державного закладу «Вузлова лікарня ст. Королево» і рекомендували підтримати це питання зі змінами щодо прийняття цієї медустанови у спільну власність територіальних громад.
Четверта сесія сьомого скликання Виноградівської районної ради відбудеться у четвер, 16 червня.
 
Останє оновлення ( 14.06.2016 )
 
Олешник відсвяткував свою 732-гу річницю від дня заснування
Написав Загальний відділ   
13.06.2016

Жителі села Олешник відзначали День села 12 червня. Розділити радість свята із місцевими мешканцями завітав голова Виноградівської районної ради Віталій Любка.
У своєму привітанні керівник ради відмітив, що успіх села - це спільний результат усіх, хто працює і хоче бачити Олешник сильним та процвітаючим, а його жителів - щасливими і забезпеченими, а також побажав усім родинного затишку в оселях, миру і благополуччя.
Грамотами районної ради за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток села, активну участь у громадському житті були нагороджені завідувач Олешницького ДНЗ №2 Наталія Фозекош, вчитель історії Михайло Сігеті, головний бухгалтер сільської ради Інна Попович, підприємець Іван Нюл, директор ТРК «Виноградів ТВ» Ярослав Роспопа. Після урочистостей розпочалися концертна програма, музичні вітання для жителів села.

Останє оновлення ( 13.06.2016 )
 
Голова районної ради провів черговий прийом громадян
Написав Загальний відділ   
10.06.2016
      Особистий прийом громадян голова Виноградівської районної ради Віталій Любка провів згідно графіку у п’ятницю, 10 червня.
     За допомогою до керівника ради у цей день звернулися жителі Виноградова з питань соціального захисту. Здебільшого люди просили посприяти у наданні матеріальної допомоги на лікування. Також за грошовою допомогою звернулися учасники АТО.
     Усі звернення розглянуті та по них будуть прийняті відповідні рішення.
 
Графік проведення засідань постійних комісій Виноградівської районної ради у червні 2016 року
Написав Загальний відділ   
08.06.2016
Останє оновлення ( 08.06.2016 )
 
Управління Пенсійного фонду інформує
Написав Загальний відділ   
07.06.2016
У п'ятницю, 10 червня, в с.Онок начальник управління Пенсійного фонду у Виноградівському районі  В.В. Балаж проведе  виїзний  прийом  громадян з метою надання роз'яснення щодо пенсійного забезпечення. Прийом відбудеться в приміщенні сільської ради.                                                         
Початок о 10.00 к.ч.
 
Очільники Виноградівщини побували в освітніх установах міста
Написав Загальний відділ   
06.06.2016
     6 червня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та його заступник Адальберт Сверенко відвідали школи Виноградова.
     Спільно з керівництвом РДА, в.о. начальника управління освіти  Віктором Жупанином, вони побували у загальноосвітніх школах №4 та №8. З першого вересня тут, до слова, планують відкрити спеціалізовані класи – з лінгвістичним та математичним нахилом відповідно.
     Керівники району оглянули шкільні приміщення, ознайомилися з матеріально-технічним забезпеченням установ, обговорили основні проблемні питання з директорами цих навчальних закладів. Також відвідали класи випускників, де тепер навчатимуться п’ятикласники тощо. Так, у Виноградівській ЗОШ №4 першочерговим є заміна старих дерев’яних  вікон на металопластикові, у ЗОШ №8 – є проблеми з системою опалення через що утворюється пліснява. У підсумку були дані відповідні доручення.

               
 
Розпорядження про скликання четвертої сесії районної ради сьомого скликання
Написав Загальний відділ   
06.06.2016
Останє оновлення ( 06.06.2016 )
 
Шановні працівники місцевих ЗМІ!
Написав Загальний відділ   
06.06.2016
Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем журналіста!
Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – створювати об’єктивну картину нашого сьогодення.
Сучасне суспільство неможливо уявити без інформації. І сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення.
Зичу Вам творчого натхнення у досягненні висот на журналістській ниві, цікавих подій та високих рейтингів.
Нехай творчі задуми реалізуються якнайкраще, а професійні стандарти стануть шляхом до нових звершень.
Від усього серця бажаю Вам свободи пера, затребуваних матеріалів та щирої уваги небайдужого читача!

З повагою
Голова Виноградівської районної ради
Віталій Любка
 
Керівники району з робочим візитом побували у В. Ком’ятах
Написав Загальний відділ   
01.06.2016
31 травня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка відвідав В.Ком’яти.
Спільно з керівництвом райдержадміністрації очільник райради побував на відрізку дороги Великі Ком'яти-Шаланки, поспілкувався з працівниками райавтодору, які виконували там ремонтні роботи. Кошти на ямковий ремонт цієї дороги виділили з обласного бюджету – 470 тис.грн.
Також Віталій Любка побував з  представниками сільської ради, РДА на стадіоні у В.Ком’ятах. Нещодавно громадські активісти села піднімали питання стосовно його будівництва на зустрічі з головою адміністрації. З проектом цього об’єкта та виконанням робіт ознайомила голова села Сніжана Попович.
 
Голова районної ради привітав виноградівців з відкриттям оновленого стадіону «Юність»
Написав Загальний відділ   
31.05.2016
Офіційне відкриття стадіону «Юність» у Виноградові після завершення робіт з реконструкції відбулося 29 травня. Подію відсвяткували футбольним матчем першості області між командами ФК «Севлюш» та ФК «Вільхівці», який завершився на користь господарів - 1:0.
Уболівальників та місцевих жителів, які зібралися у цей день на спортивне свято, привітав голова Виноградівської районної ради Віталій Любка. Керівник ради у своєму виступі назвав відкриття стадіону знаковою подією для спорту у Виноградові та для юних спортсменів зокрема. Також в урочистостях взяли участь і поважні гості - народний депутат Михайло Ланьо, голова Федерації футболу Закарпаття та перший заступник губернатора Іван Дуран, депутат Закарпатської обласної ради Владіслав Поляк, міський голова Степан Бочкай. Зокрема народний депутат Михайло Ланьо подякував обласному депутату Владіславу Поляку за його вагомий внесок у відбудову стадіону та привітав присутніх з поверненням футболу у Виноградів.
Тепер проводити футбольні турніри та інші спортивні змагання можна буде на сучасному і добре обладнаному спортивному полі. Тут і  зручні сидіння для вболівальників, якісне зелене покриття майданчика, обладнані душові кабіни тощо. На проведення ремонтних робіт було виділено понад 1,5 млн. грн. з міського бюджету, також фінансово допомогли спонсори.

 
У Виноградові провели «День дитини»
Написав Загальний відділ   
31.05.2016
29 травня у міському парку Перені відбулося свято – «День дитини», організоване Товариством угорської культури Закарпаття.
 В урочистостях взяв участь голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, який побажав дітям доброго відпочинку під час літніх канікул та бути завжди так ими радісними і щасливими. Були присутні на святі також генеральний консул Берегівського консульства Ендре Саліпскі, перший заступник голови обласної ради, заступник голови Товариства угорської культури Закарпаття Йосип Борто, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук. А для юних місцевих жителів підготували цікаву пізнавально-розважальну програму – у парку працювали атракціони, можна було ознайомитися з народними ремеслами, взяти участь у майстер-класах, подивитися лялькову виставу тощо.


Останє оновлення ( 01.06.2016 )
 
До уваги майбутніх пенсіонерів!
Написав Загальний відділ   
31.05.2016
З 1 червня в управлінні Пенсійного фонду України у Виноградівському районі розпочне свою роботу «Школа майбутнього пенсіонера». Заняття відбуватимуться другої, четвертої середи щомісяця.
Перелік послуг:
*  Роз’яснення законодавства щодо пенсійного забезпечення громадян;
*  Опрацювання первинних документів, наданих відвідувачами занять для попереднього розгляду (пробне нарахування пенсії);
*  Надання консультацій роботодавцям та самозайнятим особам щодо сплати страхових внесків до Фонду;
*  Інформування відвідувачів про право на добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування;
*  Інформування громадян про шляхи реформування Пенсійної системи.
 
Голова райради взяв участь у святкуванні Дня прикордонника
Написав Загальний відділ   
28.05.2016

Урочистості відбулися у міському будинку культури у суботу, 28 травня. Прикордонників з нагоди професійного свята привітав голова Виноградівської районної ради Віталій Любка.

Очільник Виноградівщини зазначив, що в умовах сьогодення, тяжко переоцінити роль прикордонників, адже на них лежить серйозний обов’язок – захищати державний кордон України.

Відділ культури підготував для присутніх концертну програму. За високий професіоналізм прикордонників нагородили спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації. У свою чергу голова райради Віталій Любка був нагороджений грамотою за підтримку воїнів-прикордонників.

 

 

 

 
Дорогі прикордонники! Шановні ветерани!
Написав Загальний відділ   
28.05.2016
Сердечно вітаю вас із професійним святом! Ваша служба в усі часи була справою благородних і мужніх людей, ви - приклад відданості, честі для прийдешніх поколінь. 
Щороку 28 травня об’єднує всі покоління захисників кордонів нашої держави, які і в роки миру, і під час воєнних лихоліть завжди першими ставали на захист Вітчизни. От і сьогодні, у тяжку годину, коли перед нашим народом постали надзвичайно складні випробовування, Державна прикордонна служба України продовжує залишатися однією із фундаментальних основ забезпечення національної безпеки держави, запорукою надійної охорони державного кордону нашої Батьківщини. 
Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру та спокою. Зі святом!

З повагою
Голова Виноградівської районної ради 
Віталій Любка

Останє оновлення ( 28.05.2016 )
 
Голова районної ради провів Координаційну нараду з питань місцевого самоврядування
Написав Загальний відділ   
27.05.2016

26 травня під керівництвом голови Виноградівської районної ради Віталія Любки відбулася Координаційна нарада з сільськими та селищними головами району.

Заступник голови районної ради Адальберт Сверенко інформував присутніх про порядок розгляду, прийняття та оприлюднення документів органів місцевого самоврядування, які відповідно до чинного законодавства є регуляторними актами. 
Також на нараді обговорили питання надходжень у місцеві бюджети, військовий комісар Виноградівського комісаріату, підполковник Василь Зубатов розповів про призов громадян на
 строкову військову службу «Весна – 2016 року».

 
На фасаді Виноградівської ЗОШ №1 відкрили меморіальну дошку на честь Героя АТО
Написав Загальний відділ   
25.05.2016
     У середу, 25 травня, відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику антитерористичної операції, місцевому жителю Адальберту Ковачу. Пам’ятний знак встановили на фасаді Виноградівської загальноосвітної школи №1, де навчався боєць.
      На подвір’ї школи зібралися учні, рідні, місцеві мешканці, представники влади, громадських організацій, волонтери. Вшанувати пам'ять героя АТО прийшли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та його заступник Адальберт Сверенко.
     Батько бійця подякував усім, хто долучився до організації цього заходу та закликав усіх пам’ятати подвиг воїнів-патріотів, які готові віддати життя за рідну землю, за нас із вами і не забувати тих, чиє життя забрала війна. Право відкрити меморіальну дошку було надано батькам Адальберта Ковача. Після чого священнослужителі провели панахиду та освятили пам’ятний знак. На кінець заходу рідні бійця з волонтерами випустили у небо голубів, як символ миру.
     Життя Адальберта Ковача обірвалося 25 січня 2015 року в зоні АТО поблизу села Санжарівка, Донецької області. Його посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІІ-го ступеня та присвоїли звання «Почесний громадянин м. Виноградів».
     Це вже друга меморіальна дошка на фасаді школи - ще одна встановлена на честь січових стрільців, які загинули на Красному полі у 1939 році.
    


Останє оновлення ( 27.05.2016 )
 
ПАТ «Закарпаттяобленерго» попереджає: рибалити поблизу ЛЕП смертельно небезпечно!
Написав Загальний відділ   
24.05.2016
      Вихідні на природі, особливо з вудочкою на ставку чи на березі річки - приємний та досить поширений відпочинок багатьох людей. Проте навіть на риболовлі нас може спіткати такий небезпечний фактор, як електрострум, адже досить часто в районі водойм знаходяться повітряні лінії електропередач. З першими теплими днями любителі риболовлі міняють короткі зимні вудилища на довгі телескопічні вудки і вже з ним вирушають рибалити.
      Сучасні вудки виробляються із вуглепластику – матеріалу, який є провідником електричного струму. Підвищена вологість поблизу водоймищ створює небезпеку для життя навіть при наближенні до дротів діючої електролінії, а дотик до дротів неминуче призведе до смертельної травми. Незважаючи на те, що на сучасних вудках нанесений попереджувальний знак, а у паспортах пишуть про неприпустимість використання їх поблизу ліній електропередач, рибалки нехтують цими елементарними правилами безпеки та продовжують рибалити поряд з ЛЕП. Внаслідок цього виникає небезпека електротравм з летальними наслідками. Подібні нещасні випадки стаються винятково через необачність, а часом і через елементарну безвідповідальність.    
 
«Фестиваль спорту - 2016» у Виноградові відбувся масштабними спортивними змаганнями
Написав Загальний відділ   
23.05.2016
  Спортивний фестиваль пройшов у Виноградові у неділю, 22 травня. Цього дня на площі Миру відбулися показові виступи борців і кікбоксерів, товаристський матч між баскетбольними командами «Тиса» з Виноградова та «БК Хуст», змагання з армреслінгу, важкої атлетики, шашок, велозаїзд. Місцеві жителі активно долучалися до змагань та підтримували учасників фестивалю.
Розпочалося спортивне свято з проходження колони учасників. Після чого організатори привітали усіх зі стартом «Фестивалю спорту - 2016» у Виноградові.
- Як показує час, з розвитком науково-технічного прогресу ми стаємо фізично менш активними. Фестиваль спорту в першу чергу має на меті привернути увагу до цієї проблеми. Також сподіваюся, що спортивний фестиваль стане доброю традицією і буде проводитись щороку, а учасників змагань буде дедалі більше, - зазначив у своєму вітальному слові голова Виноградівської районної ради Віталій Любка.
Відкрили змагання діти, які наввипередки долали дистанцію у 300 м. Потім стартували дорослі. 4444 км першим подолав Володимир Юрчук з Івано-Франківська. Переможці забігу отримали грошову винагороду, фонд якої склав 4500 грн.
Найбільшою ж спортивною подією на фестивалі був бій професійних боксерів. Наш земляк Василь Клюса бився з боксером з Хорватії та впевнено здобув перемогу. Керівник районної ради провів жеребкування серед його учасників - велосипед виграв юний виноградівець. Загалом у різних видах змагань фестивалю взяло участь близько 700 учасників не тільки із Виноградівщини, але й з інших областей України та навіть з-за кордону.
Останє оновлення ( 23.05.2016 )
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Всього 127 - 252 з 709
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017