Навігація
Головна
Контакти
Новини
Про Виноградівський район
Про районну Раду
Документи Районної ради
Додаткова інформація
Проекти рішень районної ради
Доступ до публічної інформації
Управління ПФУ інформує
Очищення влади
Інформації сільських, селищних рад
Поіменне голосування
Методичні рекоменданції Національного агентства з питань запобігання корупції
Авторизация

Забули пароль?
Урядові портали


Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

 

 

 

Закарпатська обладміністрація

 

 

 

 
 
 
 
 

  

Кто он-лайн
Зараз на сайті: 2 гостей
 
Головна
Проектний підхід у вирішенні проблем надання паліативної допомоги розглядають у Виноградові
Написав Загальний відділ   
20.02.2013
     13-15 лютого 2013 року у  м. Виноградів за фінансової фінансової підтримки Програми «Громадське здоров’я»  Міжнародного фонду «Відродження» в межах реалізації  проекту  «Проведення тематичних семінарів з проектного менеджменту та залучення інвестицій задля розвитку паліативної допомоги в Україні» Благодійною організацією «СОС» за організаційної підтримки КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини» проведено навчальні семінари .
      Протягом трьох днів 26 представників організацій, що працюють в сфері надання паліативної допомоги Харкова, Донецька, Полтави, Івано-Франківська, Рівного, Луцька, Кам’янець - Подільського, Львова, Тернопільської та Кіровоградської областей опановували основи проектного менеджменту .  
      Програма семінарів включала представлення донорських організацій та Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні як одного з них. Саме на прикладі складання проектних пропозицій в межах відкритого Всеукраїнського конкурсу продемонстровано головні вимоги до змісту проектів, а саме описової частини, кошторису видатків та основних додатків. Слід зазначити, що проекти, розроблені КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини» неодноразово виступали переможцями конкурсного набору Державного Фонду, а тренери Володимир Шевчук та Віталія Вакарова  поділилися практичним досвідом складання проектів та охоче відповіли на запитання.  Під час семінарів учасники не тільки отримали знання щодо методології фандрейзингу, але й практичні навички з розробки проектних пропозицій та секрети успішного складання заявок.
Слід зазначити, що учасники проявили неабияку зацікавленість, групами  розроблено 8 концепцій проектів, реалізація яких сприятиме вирішення проблем паліативного характеру .
     Тематика даних навчальних заходів перш за все має вагоме значення  для розвитку паліативної допомоги в Україні, а саме у залученні позабюджетних фінансових ресурсів, вирішення проблем паліативного характеру за допомогою проектного підходу. Розуміння процесу залучення інвестицій, вміння правильно підготувати необхідну проектну документацію, оцінити та врахувати потреби у фінансових, людських, матеріальних та технічних ресурсах, а також виникнення непередбачуваних обставин (ризиків) – це корисні знання та новий досвід для більшості представників медичних установ та закладів, неурядових організацій сфери паліативної допомоги з розробки і впровадження інвестиційних проектів задля розв’язання  нагальних проблем в Україні.
 
Міжнародна конференція «Перспективи інституційної співпраці в сфері надання паліативної допомоги»
Написав Загальний відділ   
20.02.2013
     В усьому світі щороку сотні тисяч людей страждають від  важких та невиліковних хвороб. Усім їм потрібна кваліфікована медична  та психологічна допомога, а часом і просто людська участь, підтримка та співчуття. Саме задля забезпечення гідного життєвого кінця невидіковної хворої людини надається паліативна допомога.
     Світовий досвід свідчить, що паліативна допомога застосовує комплексний підхід та сприяє якості життя, адекватно реагує на потреби  хворих та їх рідних, що  зумовлює велике соціально - економічне значення цього інноваційного напрямку охорони здоров’я та  соціального захисту населення.
     «Разом – за якість життя через інституційну співпрацю»,  - саме під таким гаслом пройшла 12 лютого 2013 року  у Закарпатській області  Міжнародна конференція «Перспективи інституційної співпраці в сфері надання паліативної допомоги»  в межах реалізації спільного міжнародного проекту при фінансовій допомозі Європейського Союзу в рамках  Програми Транскордонного Співробітництва Польша – Білорусь - Україна 2007-2013.
    Організатором заходу виступила КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини»  в партнерстві з Виноградівською районною радою та Товариством ім. св. Брата Альберта (м. Санок, Польща). Мета конференції полягає в об’єднанні зусиль учасників по розбудові паліативної опіки в Україні з використанням ресурсів інституційної співпраці та досвіду міжнародних партнерів.
     До участі в конференції запрошено понад 50 учасників - представників українських та міжнародних організацій, що працюють у сфері надання паліативної допомоги. В роботі конференції прийняли участь представники організацій, що працюють в галузі надання паліативної допомоги  Харкова, Полтави, Миколаєва, Донецька, Івано-Франківська, Рівного, Луцька, Камянець-Подільського, Львова, Одеси та міжнародні партнери з Республіки Польща. З вітальним словом до присутніх виступила виконавчий директор  ВГО «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги» Леся  Брацюнь, яка зазначила про проблеми становлення паліативної допомоги та  практичні досягнення.
    Стан розвитку паліативної допомоги в  Республіці Польща  висвітлили закордонні  партнери, а саме президент Товариства ім. Св. Бр. Альберта Алісія Коциловська та  керівник хоспісного закладу у м . Санок  (Польща) Кшиштоф Якубовський.
Досягнення Закарпаття в розвитку в розвитку комплексної паліативної опіки та плани на розбудову Регіонального центру викликали неабиякий інтерес в учасників заходу. Директор КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини» Шевчук В.А. та керівник виїзної консультативної служби Іляш Н.І. надали повну інформацію щодо функціонування даної служби та поділилися набутим досвідом.
    Про важливість інституційної співпраці, підтримки органів місцевого самоврядування у вирішенні соціальних проблем громади та підвищення її якості життя в своєму виступі наголосив голова Виноградівської районної ради  Любімов О.В. В роботі конференції взяв участь начальник відділу охорони здоров’я Виноградівської РДА Поличко М.М. , який у промові запевнив, що влада активно підтримуватиме будь-які починання у сфері надання паліативної допомоги  та зробить все можливе для того, щоб наблизитись у даному напрямку до європейських стандартів.
     Слід відзначити, що церква охоче підтримує заходи по організації паліативної допомоги задля  забезпечення цілісного підходу до нужд  хворої людини, завдяки яким зможуть бути створені умови і можливості духовної опіки. З благословення Високопреосвященнійшого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського в роботі конференції прийняв участь координатор співпраці Церкви та Медицини Мукачівської єпархії протоірей Василій Керецман . Під час докладу о. Василій наголосив на аспектах душпастирської допомоги хворим та помираючим, соціального служіння, спрямованого на відстоювання в суспільстві християнських цінностей любові, милосердя та співстраждання ближньому в їх практичному втіленні.
В результаті роботи конференції та активних дискусій обговорено основні питання перспективи інституційної співпраці, розбудови регіональних центрів паліативної допомоги з розгалуженою мережею осередків в світлі реформування сфери охорони здоров’я, забезпечення сталості діяльності закладів.
    Об’єднання громади навколо піднятої теми сприятиме консолідації зусиль по досягненню результатів та надасть оптимізму для вирішення інших нагальних проблем надання паліативної допомоги не тільки в Україні, але й в транскордонних регіонах.
 
Прийом слухачів на навчання до Національної академії державного управління
Написав Загальний відділ   
19.02.2013

  У К Р А Ї Н А
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
___________________________________________________________________
пл.Народна, 4, м.Ужгород, 88008, тел.: 69-61-00, 69-60-80, 69-60-78 факс,
weв-caйт: www.carpathia.gov.ua,e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. , код ЄДРПОУ 00022496

    13.02.2013 №  06-17/399                                На № _______________від _________


Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації
Головам районних державних адміністрацій
Головам обласної, районних рад та міським головам (до відома)
 
 
     Повідомляємо, що Національна академія державного управління при Президентові України, її регіональні інститути державного управління здійснюють прийом слухачів на навчання за спеціальностями освітньої галузі „Державне управління”.
     У 2013 році Національна академія (м.Київ) буде проводити прийом слухачів за спеціальностями:
   

 
До уваги депутатів місцевих рад району !
Написав Загальний відділ   
18.02.2013

До уваги депутатів місцевих рад району !

 

    Відповідно до ч.1 ст.4, ч.1 ст.12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» суб’єкти відповідальності за корупційні правопорушення, в тому числі депутати сільських, селищних, міської та районної рад, зобов’язані щорічно, до 1 квітня, подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за встановленою формою.
    Депутати місцевих рад, в яких відсутнє місце роботи (служби) та які є самозайнятими особами (приватні підприємці, пенсіонери, безробітні та ін.), згідно інформаційного роз’яснення Міністерства юстиції України, повинні подавати зазначену вище декларацію до виконавчого апарату відповідної  ради.
    Депутати районної ради бланк декларації можуть отримати в загальному відділі виконавчого апарату районної ради (каб.21), консультацію щодо його заповнення – у відділі юридичного забезпечення виконавчого апарату районної ради (каб.45).
 
Відбулося засідання чотирнадцятої сесії районної ради
Написав Загальний відділ   
13.02.2013
      12 лютого відбулося засідання чотирнадцятої сесії районної ради. Перед затвердженням порядку денного, голова ради Олег Любімов виніс на голосування депутатський запит Сільваші В.Й. щодо необхідності проведення капремонту адмінбудинку Сасівської сільради, який депутатами був підтриманий. Також головуючий зачитав відповіді райдержадміністрації на депутатські запити, підтримані на тринадцятій сесії, основна частина яких стосувалася внесення різних соціальних об’єктів до Програми економічного і соціального розвитку району на 2013 рік. До матеріалалів сесії додавався аналіз розгляду запитів, з якого простежувалась певна тенденційність райдержадміністрації по відношенню до одних депутатів, та лояльність – до інших.
     На розгляд депутатського корпусу було винесено 18 питань. При затвердженні порядку денного, за ініціативи голови районної ради, його доповнено питанням «Про ситуацію навколо комунального підприємства «РРВК «Новини Виноградівщини».
     Приступивши до роботи, депутати заслухали звіти: - про виконання плану роботи районної ради за минулий рік, - постійної комісії з питань бюджету (голова Володимир Морека). Бюджетний регламент, який розглядався на минулій сесії, після доопрацювання депутатською робочою групою отримав назву «Про забезпечення попереднього вивчення депутатами районної ради проектів рішень про районних бюджет» та цього разу був затверджений. Відтак, сесія затвердила сім районних програм, основні з яких: Програма розвитку малого та середнього підприємництва та Програма економічного і соціального розвитку району на 2013 рік.
     Розглянувши внесення змін до Програми формування позитивного інвестиційного іміджу району, окремі депутати запропонували доповнити заходи Програми таким чином, щоб, окрім райдержадміністрації, районна та місцеві ради теж мали право на оплату прийому закордонних делегацій. Однак, така пропозиція не набрала більшості голосів, таким чином, проект рішення в цілому не затверджений.
     Не надали депутати дозвіл ВЗКП «Земля» на продаж автомобіля, виручені кошти з якого планувалось направити на погашення заборгованості працівникам. Не погоджено також передачу приміщення в орендне користування, яке бувший керівник КП «Новини Виноградівщини» надав без погодження районною радою. Додатки до районних програм затверджені лише частково. Інші чотири майнові питання були підтримані.
    Далі голова районної ради Олег Любімов розповів про ситуацію навколо КП «Новини Виноградівщини», бувший керівник якого – Василь Кіш, після закінчення терміну дії контракту, продовжує виходити на роботу, не звільняє робочий кабінет та не передає робочу документацію. В колективі створився нездоровий мікроклімат. Ще більше нагнітає обстановку районна державна адміністрація, яка без законних підстав всіляко підтримує людину, що на даний час не має відношення до комунального підприємства. Більше того, голова районної адміністрації Тетяна Граб чинить прямий тиск на працівників, викликаючи до свого кабінету та спонукаючи писати всілякі заяви. Основні тези виступу Олега Любімова: голова районної ради лише виконав рішення сесії, яким його уповноважено укласти з В.Кішом контракт терміном на три роки, після закінчення якого В.Кіш перестав бути керівником. Жодного політичного підтексту в цьому рішенні немає. Введення у співзасновники комунального підприємства райдержадміністрації було політичним рішенням. Районна рада подавала до співзасновника на погодження три кандидатури для призначення виконуючого обов’язки керівника, однак райдержадміністрація бачить там лише В.Кіша.
     Тут потрібно відмітити виступ в.о. голови райдержадміністрації Михайла Русанюка, який офіційно заявив, що адміністрація надалі визнає Василя Кіша керівником. Член фракції партії регіонів Микола Гріга пішов ще далі - легко маніпулюючи різними законами, він закликав В.Кіша надалі спокійно підписувати документи підприємства. (Напевно, редактор виявився справжнім «рупором» партії регіонів на виборах до Верховної Ради, що вона не хоче його втрачати в переддень проміжних виборів до обласної ради. А можливо, там приховані інші аспекти діяльності цього «керівника»).
    Для вирішення ситуації, що склалася, голова районної ради запропонував сесії створити тимчасову контрольну комісію з числа депутатів для проведення фінансово-господарської діяльності підприємства. Фракція партії регіонів запропонувала призначити В.Кіша на посаду в.о. керівника, тому О.Любімов, дотримуючись демократичних принципів, поставив пропозицію на голосування, яка не набрала більшості голосів. Однак, пропозиція головуючого була підтримана депутатами. Таким чином, контрольна комісія з представників різних фракцій перевірить фінансово-господарську діяльність КП «РРВК «Новини Виноградівщини».    


Останє оновлення ( 13.02.2013 )
 
Партнерство в спільних проектах між Україною і Литовською Республікою на 2013-2014 р.р
Написав Загальний відділ   
01.02.2013
      24.01.2013 спільно з директором Литовського бізнес-інкубатора Віргінії Ясевічене та КП «Агенціїя місцевого розвитку Виноградівщини» проведено в Посольстві Литовської Республіки в Україні ділову зустріч під патронатом Посла Республіки Литва п.Пятросом Вайтекунасом, заступником посла – Марюсом  Янунонісом, комерційним аташе – Рімантасом  Шегжда. Українську сторону представили:
     - директор КП «Агенції місцевого розвитку Виноградівщини »– Шевчук В.А.
     - директор ТОВ «Експерт» -  Ярина Є.
     - генеральний директор ТОВ «Стар- енерджі» – Пархоменко М.М.
     - генеральний директор ТОВ «Сана-Тур» - Уваров О.А.
та інші представники малого та середнього підприємництва.
        В ході зустрічі Посол Республіки Литва п.Пятрос Вайтекунас завірив присутніх про надання спеціального режиму підтримки  інтеграційних процесів в напрямку співпраці  обох сторін,  побажав успіхів  в розвитку галузі енергозбереження та наголосив, що головування Литви в ЄС з 01.07.2013 року необхідно використати  Україні  з користю на шляху до європейської інтеграції.
      Спільні проекти збільшать обсяг співпраці, для прикладу товарооборот 2012 року склав 1,245 млрд. дол.USA.
       Кожний з присутніх презентував свій напрямок  і отримав гарантії  підтримки подальших дій.
      Посол завірив, що наші пропозиції будуть враховані при підписанні Дорожньої карти розвитку стратегічного партнерства між Україною  і Литовською Республікою на 2013-2014 р.р.
 
Графік проведення засідань постійних комісій Виноградівської районної ради в лютому 2013 року
Написав Загальний відділ   
01.02.2013

                                                                                                                                                                                «ЗАТВЕРДЖУЮ»

                                                                                                             Голова районної ради                                                                                                                 ___________Любімов О.В.

                                                                                                              31 січня  2013 року      

Графік

проведення засідань постійних комісій  Виноградівської районної ради в лютому 2013 року

Останє оновлення ( 01.02.2013 )
 
Про скликання чотирнадцятої сесії районної ради шостого скликанн
Написав Загальний відділ   
01.02.2013
У К Р А Ї Н А
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Від  30.01.2013 р.  № 4                                              
            м.Виноградів     
                                             
       
Про скликання чотирнадцятої сесії                                    
районної ради шостого скликання


     Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради, скликати чотирнадцяту сесію районної ради шостого скликання 12 лютого 2013 року о 10.00 годині київського часу у залі засідань районної ради з порядком денним:
Останє оновлення ( 01.02.2013 )
 
Інституційна співпраця між Виноградівським районом та Саноцьким повітом по розвитку системи надання
Написав Загальний відділ   
30.01.2013

 

     В січні 2013 року за фінансової підтримки Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 ЄІСП стартував проект « Інституційна співпраця між Виноградівським районом та Саноцьким повітом по розвитку системи надання паліативної допомоги» .
    В усьому світі щороку сотні тисяч людей страждають від  важких та невиліковних хвороб. Усім їм потрібна кваліфікована медична  та психологічна допомога, а часом і просто людська участь, підтримка та співчуття.  Родичі, якщо вони є і готові взяти на себе піклування про хворого, не завжди можуть  надавати  таку допомогу через те, що вони самі знаходяться  у важкому  психоемоційному та матеріальному стані, а іноді вони просто не можуть  залишити роботу і повністю  присвятити себе хворому чи просто  не вистачає досвіду та сил.

     Безнадійно хвора людини опиняється в стані  хронічного стресу, який викликаний не лише  хворобою, але і  соціальними наслідками: втратою роботи, звичного соціального статусу, дорожнечею медикаментів, тощо. Людина в період вмирання, як і протягом усього життя ,  залишається особистістю.
     Саме задля забезпечення її гідного життєвого кінця надається паліативна допомога.

 

Останє оновлення ( 30.01.2013 )
 
Проведення навчання з основ фандрезингу для організацій, що працюють у сфері паліативної допомоги
Написав Загальний відділ   
30.01.2013
       В січні 2013 року за фінансової фінансової підтримки Програми «Громадське здоров’я»  Міжнародного фонду «Відродження» стартував проект  «Проведення тематичних семінарів з проектного менеджменту та залучення інвестицій задля розвитку паліативної допомоги в Україні». Проект впроваджується Благодійною організацією «СОС» за організаційної підтримки КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини».

 
Підтримка роботи виїзної служби опіки вдома для паліативних пацієнтів в м.Виноградів
Написав Загальний відділ   
30.01.2013
     „Ти є важливим до останньої миті твого життя, і ми будемо робити все, щоб ти помер з миром, і щоб до останнього подиху жив достойно“, – гасло життя засновника Хоспісного руху Сіслея Сандерса. За час діяльності цих установ у Англії  збільшилась кількість поступлень пацієнтів для зменшення симптомів, продовжилась тривалість їх життя, а  паліативна допомога стала більш доступною, та все ж більшість людей надають перевагу вмирати вдома.
     Головною її метою є гідний супровід невиліковно хворих в останній фазі їх Земного життя і є скерований не на досягнення терапевтичного ефекту, а на позбавлення від болю, усунення або зменшення розладів життєдіяльності та інших важких проявів хвороби, догляд, психологічну, соціальну та духовну допомогу пацієнтові та його рідним, як в умовах спеціалізованого медико-соціального закладу – хоспісу, так і вдома.
     У останні роки хоспісний рух в Україні набув активності. Почали створюватися невеликі відділення та палати паліативної допомоги на базі державних та недержавних інституцій.

 
Про затвердження технічної документації по грошовій оцінці земель населеного пункту с.Олешник Олеш
Написав Загальний відділ   
04.01.2013
 
Відбулося чергове засідання колегії Нацдержслужби України
Написав Загальний відділ   
04.01.2013
       20 грудня 2012 року на засіданні колегії під головуванням Голови Нацдержслужби України В’ячеслава Толкованова було розглянуто 5 основних питань порядку денного:
  
 
Про скликання другого пленарного засідання тринадцятої сесії районної ради шостого скликання
Написав Загальний відділ   
28.12.2012
   У К Р А Ї Н А
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИВід 28.12.2012 № _42_
м.Виноградів

 

Про скликання другого пленарного 

засідання тринадцятої сесії районної
ради шостого скликання

     Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради, скликати друге пленарне засідання тринадцятої сесії районної ради шостого скликання 29 грудня 2012 року о 10.00 годині київського часу у залі засідань районної ради з порядком денним:

     1. Про орієнтовний план роботи районної ради на 2013 рік.
     2. Про надання дозволу районній лікарні на списання основних засобів.
     3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
     4. Про Бюджетний регламент Виноградівської районної ради.
     5. Про районний бюджет на 2013 рік.
     6. Різне.
     Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.Голова районної ради                                                                                   О.В.Любімов
 
ОНОВЛЕННЯ ГАЛУЗЕВОГО СТАНДАРТУ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ДЕРЖАВНА СЛУЖБА» ГАЛУЗІ ЗНАНЬ «ДЕРЖА
Написав Загальний відділ   
24.12.2012

      Проведення реформи державної служби в контексті реалізації завдань Стратегії державної кадрової політики, затвердженої Указом Президента України від 01.02.2012 № 45/2012, сприятиме створенню в Україні професійної, політично нейтральної та ефективної державної служби, впровадженню системних змін та модернізації моделі державного управління в цілому.

       

Останє оновлення ( 24.12.2012 )
 
ВІДТЕРМІНОВАНО НА РІК НАБУТТЯ ЧИННОСТІ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ»
Написав Загальний відділ   
24.12.2012

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» від 20 листопада 2012 року № 5483-VI дату набрання чинності зазначеним законом перенесено на один рік - до 1 січня 2014 року.


Останє оновлення ( 24.12.2012 )
 
На території Виноградівського району угорська мова набула статус регіональної
Написав Загальний відділ   
18.12.2012
      18 грудня відбулося перше пленарне засідання тринадцятої сесії районної ради. П’ятдесят два присутні депутати (з 64 обраних) розглянули 29 питань порядку денного. Відповідно до регламенту роботи, головуючий Олег Любімов зачитав серію депутатських запитів щодо включення до програми соціально-економічного розвитку різних соціальних об’єктів. Всі депутатські запити було підтримано.
      Обговоривши проект рішення «Про реалізацію Закону України «Про засади державної мовної політики» на території Виноградівського району», поданого двома угорськомовними фракціями КМКС та УМДС, незважаючи на протестний виступ депутата Петра Понедільника та не голосування окремих депутатів, рішення набрало необхідну кількість голосів. Таким чином, угорській мові надано статус регіональної на території Виноградівського району. 
      Далі депутати прийняли звіт голови районної ради Олега Любімова, затвердили районні програми: боротьби з амброзією, розвитку дошкільної освіти, «Духовне життя Виноградівщини» та внесли зміни до чотирьох програм. Програму поводження з безпритульними тваринами та регулювання їх чисельності, по рекомендації постійної комісії з питань соціального захисту населення, сесією не було затверджено. Також не знайшли підтримки у більшості депутатів ще чотири проекти рішень, серед яких – погодження скоригованих тарифів на послуги з вивезення побутових відходів підприємством «АВЕ-Виноградів».
      Розглянувши питання «Про розроблення детального плану території урочища «Полігон» для будівництва станції наземних сонячних батарей електричної енергії», зважаючи на актуальність проекту, депутати вирішили звернутися до Кабінету Міністрів з клопотанням прискореного отримання відповідних погоджень на всіх рівнях. 
       Питання створення комунального закладу «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» депутати вирішили відтермінувати до наступного пленарного засідання, надавши час створеній робочій групі доопрацювати відповідний проект рішення. 
       Без особливого обговорення та зауважень, сесією внесено зміни до районного бюджету на поточний рік. Завершуючи засідання, вирішено не закривати сесію, а провести її друге пленарне засідання, на якому розглянути проект районного бюджету на 2013 рік. 
 
Звіт голови районної ради
Написав Загальний відділ   
14.12.2012
      Шановні депутати, запрошені!
      За минулий рік районною радою проведено 4 сесії, на яких розглянуто понад 90 питань та затверджено 25 галузевих програм. Вживались заходи щодо мобілізації коштів для соціально-економічного розвитку району, транскордонного співробітництва, залучення коштів міжнародних фінансових організацій та благодійних фондів.
      Останє оновлення ( 14.12.2012 )
 
Львівщиною підтримано звернення районної ради
Написав Загальний відділ   
12.12.2012

        Львівською обласною радою на V пленарному засіданні ХХІІ чергової сесії VІ скликання прийнято рішення «Про підтримання звернення Виноградівської районної ради Закарпатської області до Прем'єр-Міністра України, Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України, Міністра юстиції України» щодо скасування спільного наказу від 25.10.2011 р. № 102/685/692 «Про затвердження Порядку взаємодії між органами внутрішніх справ, закладами охорони здоров'я та органами прокуратури України при встановленні факту смерті людини». 

 
Засідання комісії з питань підприємництва
Написав Загальний відділ   
10.12.2012
    10 грудня відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку малого та середнього бізнесу, підприємництва, торговельного і побутового обслуговування населення.
    Присутні заслухали звіт керівника комунального підприємства «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини». Членами комісії вирішено рекомендувати сесії районної ради запропонований проект рішення затвердити, а голові районної ради укласти з Шевчуком В.А. контракт терміном на 3 роки.
    Про хід виконання Програми розвитку транскордонного співробітництва Виноградівського району на 2011 – 2015 роки присутніх поінформувала начальник відділу економіки райдержадміністрації Окутіна В.В. 
Останє оновлення ( 10.12.2012 )
 
Про скликання тринадцятої сесії районної ради шостого скликання
Написав Загальний відділ   
07.12.2012

У К Р А Ї Н А

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ


Від 30.11.2012р. № 40__
м.Виноградів

 

Про скликання тринадцятої сесії  

районної ради шостого скликання

 

        Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради, скликати тринадцяту сесію районної ради шостого скликання 18 грудня 2012 року о 10.00 годині київського часу у залі засідань районної ради з порядком денним:

Останє оновлення ( 07.12.2012 )
 
З Днем місцевого самоврядування!
Написав Загальний відділ   
07.12.2012

           Шановні працівники органів місцевого самоврядування району!

 

 

      Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування – державного свята, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства!

 

      У цей святковий день бажаю працівникам органів місцевого самоврядування і всім жителям району міцного здоров'я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових трудових звершень та успіхів у подальшому зміцненні місцевого самоврядування в ім'я розвитку нашої Батьківщини – України. 

 

 

   Голова районної ради                      О.В.Любімов

Останє оновлення ( 07.12.2012 )
 
Графік проведення засідань постійних комісій Виноградівської районної ради у грудні 2012 року
Написав Загальний відділ   
04.12.2012

 

 

                                                                                       «ЗАТВЕРДЖУЮ»

                                                                                   Голова районної ради

                                                                              ______________Любімов О.В.

                                                                                              30 листопада 2012 року               

Графік

проведення засідань постійних комісій  Виноградівської районної ради у грудні 2012 року

п/п

Дата проведення

Назва     комісії

Перелік    питань

Інформує

1.

 10 грудня 2012 р.

14.00  год.к.ч.

 

 

 

Засідання постійної комісії  з питань розвитку малого та середнього бізнесу, підприємництва, торговельного та побутового обслуговування населення

(Грошев О.І.)

 

1.Про звіт комунального підприємства «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини».

2.Про хід виконання Програми розвитку транскордонного співробітництва Виноградівського району на 2011 – 2015 роки.

Шевчук В.А.

 

Окутіна В.В.

2.

11 грудня 2012 р.

10.00  год.к.ч.

 

Засідання постійної комісії з питань ринкових відносин, планування, бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації

(Морека В.В.)

 

 

 

1.Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ міста Виноградівського району.

2.Про погодження передачі гаража в орендне користування.

3.Про надання дозволу на передачу будівлі в орендне користування.    

4.Про впорядкування використання приміщень в будівлі за адресою м.Виноградів вул. Миру, 43.

5.Про продовження договору оренди вбудованого приміщення.

6.Про надання в орендне користування вбудованого приміщення кафе в адмінбудинку районної ради.

7.Про надання дозволу Буркало І.Й. на проведення капітального ремонту орендованих приміщень.

8.Про передачу в обласну комунальну власність станції швидкої медичної допомоги.

9.Про внесення змін до рішення районної ради від 10 січня 2012 року № 174 «Про районний бюджет на 2012 рік» (із змінами 20 березня та 19 червня 2012 року).

10.Про погодження скоригованих тарифів на послуги з вивезення побутових відходів.

Лешко Ю.Ю.

 

 

Лешко Ю.Ю.

 

Лешко Ю.Ю.

 

Лешко Ю.Ю.

 

Лешко Ю.Ю.

 

Лешко Ю.Ю.

 

Лешко Ю.Ю.

 

Антал Я.В.

 

Варга В.П.

 

 

Краснай Ю.В.

 

3.

11 грудня 2012 р. 

14.00  год.к.ч.

 

 

Засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення та

 охорони здоров’я

(Онисько Н.С.)

 

 

 

1.Про Програму поводження з безпритульними тваринами та регулювання їх чисельності у Виноградівському районі на 2012-2014 роки.

2.Про створення комунального закладу «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

3.Про хід виконання Програми зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я комунальної власності району на 2011-2016 роки.

 

 

Мельник І.Д.Королевич Л.С.Королевич Л.С.


 

4.

12 грудня 2012 р.

10.00  год.к.ч.

 

Засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології та раціонального використання природних ресурсів 

(Гербик І.Ю.)

1.Про внесення змін до Програми земельної реформи у Виноградівському районі на 2012-2013 роки.

2.Про Програму боротьби з амброзією полинолистою у Виноградівському районі на 2012-2016 роки.

3.Про призначення керівника ВЗКП «Земля».

4.Про розроблення детального плану території урочища «Полігон» для будівництва станції наземних сонячних батарей електричної енергії.

5.Про погодження клопотання ТзОВ «Акватермал-22».

 

Брич Ю.І.

 

Феєр В.Ф.

 

Антал Я.В.

Антал Я.В.

 

 

Антал Я.В.

5.

12 грудня 2012 р.

14.00  год.к.ч.

Засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, архітектури, транспорту і зв’язку

 

( Любка В.І.)


 

1.Про внесення змін до Програми «Питна вода Виноградівщини» на 2006-2020 роки.Мельник І.Д.

 

 


 

 

6.

13 грудня 2012 р.

10.00  год.к.ч.

 

Засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики

(Альошин В.М.)

1.Про внесення змін до Програми розвитку цивільного захисту Виноградівського району на 2011-2013 роки.

 

 

Фурик Ю.Ю.

 

 

Відділ організаційної та аналітичної роботи районної ради

                                                                                   

 

Останє оновлення ( 11.12.2012 )
 
Завершується втілення проекту до Всесвітнього дня паліативної допомоги
Написав Загальний відділ   
29.11.2012

     

       Завершується робота Благодійної організації «Спільне об’єднання соціуму» над проектом «Від милосердя до благодійності – один крок» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». В межах виконання проекту проведено ряд заходів до Всесвітнього дня паліативної допомоги, спрямованих на покращення якості життя невиліковно хворих людей на останніх етапах життя.

       Зокрема, однією з цікавих та важливих подій Проекту є Благодійна акція по збору коштів на потреби паліативних пацієнтів. В рамках акції БО «Спільне об’єднання cоціуму» організовано благодійний концерт та аукціон сувенірної продукції, виготовленої дітьми. Завдяки системності проведення Благодійних акцій щорічно збільшується кількість меценатів, що є свідченням зворотної реакції громади на впроваджені заходи стосовно розвитку паліативної допомоги. Зібрані кошти, а це 6525,00 грн., спрямовано на придбання витратних матеріалів медичного й господарського призначення, засобів гігієни та обслуговування хворих та передано Службі паліативної допомоги Виноградівської районної лікарні (Хоспісна палата та Виїзна консультативна служба). В рамках проведення Благодійної акції, яка проводиться третій рік поспіль, розгорнуто інформаційну кампанію щодо формування громадської думки з питань впровадження паліативної допомоги.

        Напередодні Дня паліативної допомоги з метою підвищення громадянської активності населення та недержавних організацій у наданні паліативної допомоги, розвитку благодійництва та волонтерства відбувся навчальний семінар на тему «Паліативна допомога та суспільство. Розвиток благодійництва, волонтерства». Волонтери Виноградівської молодіжної громадської організації «Креатив» розмістили стаціонарні банери та в складі ініціативних груп поширювали інформацію про паліативну допомогу на центральній площі міста, роздавали листівки й охоче відповідали на запитання оточуючих. 

       Водночас, місцева телерадіокомпанія «Виноградів» впродовж місяця не тільки транслювала відеоролики на дану тематику, створювала телерепортажі та розміщувала соціальну рекламу, але й провела інформаційну програму «Діалог». В рамках впровадження Проекту відбулося налагодження співпраці та відпрацювання алгоритму взаємодії між соціальними службами, Товариством Червоного Хреста та районної лікарні Виноградівського району.

       Впровадженням проекту «Від милосердя до благодійності – один крок» досягнуто результатів:

• Розвиток волонтерського руху через соціально активну молодь у Виноградівському районі;

• Привернення уваги громадськості до питання якості життя невиліковно хворої людини на останніх етапах життя;

• Підтримання меценацтва.

       Отримані результати підтверджують правильність вибору та вселяють надію на реалізацію майбутніх планів по розбудові обласного центру паліативної допомоги.

Останє оновлення ( 29.11.2012 )
 
Семінар для грантоотримувачів другого конкурсного набору Програми Транскордонного Співробітництва П
Написав Загальний відділ   
20.11.2012

         15 листопада 2012 р. в польському місті Казімєж Дольни, пройшла щорічна конференція в рамках Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.

       Mетою конференції було ознайомлення з ходом реалізації Програми, представлення діючих проектів та презентація характеристик нового інструменту транскордонного співробітництва. В рамках проведення конференції відбулося підписання Грантового контракту між організацією-заявником – КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини» та контрактуючим органом – Міністерством регіонального розвитку Польщі.
       Даний захід став чудовою нагодою ознайомлення з практичним досвідом перших бенефіціантів Програми, зокрема КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини», яку включено до основного складу. Слід відмітити, що підприємство одним з перших із другого програмного набору вийшло на рівень готовності до впровадження проекту, результатом якого була підписана заявка на перший фінансовий транш. Згідно до умов виконання проекту планується розпочати в січні 2013 року та буде триватиме 22 місяці. Під час конференції презентовано позитивний досвід організацій-заявників відповідно до пріоритетних напрямків Програми на прикладі кращих проектів 2011 року.
       Оскільки Програма заходу включала питання майбутньої реалізації, доцільним була участь представників Партнера проекту Товариства допомоги ім. Св. Брата Альберта з м. Санок, Польща. Під час зустрічі між Аплікантом та Партнером погоджено перші кроки й заходи реалізації проекту та Програмним Менеджером Спільного Технічного Секретаріату Лолітою Гедьо надано роз’яснюючи інформацію щодо процедурних питань.
       Одночасно учасники заходу мали нагоду поставити запитання до керівництва Програми стосовно актуальних тем, а саме? ризиків, непередбачених ситуацій та поєднання національного законодавства та ЄС, що виникають під час реалізації проектів. В рамках обговорення винесено окремі пропозиції, в тому числі директором КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини» п.Шевчуком запропоновано пропозицію щодо створення резервного Фонду з метою мінімізації ризиків в умовах світової економічної кризи, які в подальшому будуть запропоновані керівництвом Програми до затвердження Брюселем.
       Головним результатом зустрічі став підписаний Грантовий контракт, Протокол спільних дій між партнерами та надано старт реалізації великого проекту по розбудові паліативної допомоги в Закарпатській області. 
 
Налагодження партнерських відносин з Бізнес – інкубатором Литви
Написав Загальний відділ   
13.11.2012
       В рамках міжнародного співробітництва директором КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини» здійснено візит до Литви м.Тельшяй з метою налагодження партнерських відносин. Від Литовської сторони на переговорах були присутні:
    - Мер міста Тельшяй
    - Голова адміністрації
    - Головний архітектор
    - Начальники управлінь
    - Керівник бізнес-інкубатору
     Вони ознайомили із станом справ міста та регіону, представили перспективний план інноваційно-інвестиційного розвитку. Під час презентації було проведено телеміст з Міністерством економіки Литви, а саме - департаментом промисловості. Запитання йшли з двох сторін, контакт був дієвим та результативним, що надає оптимізм для розвитку двосторонніх відносин.
      Дана зустріч проводилась в залі електронного самоврядування, що надало можливість мешканцям Литви в режимі on-line спостерігати та приймати участь в заході.
      Результатом візиту стало підписання між агенцією та Бізнес – інкубатором Литви:
     1. Декларації про спільні наміри 
     2. Договору про співпрацю,
які дають можливість в перспективі розширення ринків збуту власної продукції обох країн:
 - Україна, Закарпатська область - овочі та фрукти;
 - Литва – рибна та молочна продукція.
      Напрацювання Інтегрованих зв’язків має важливе значення для наповнення ринків наших регіонів конкурентною продукцією, сприяє розвитку аграрного та промислового сектору економіки, розвитку логістики, обміну кращими практиками та соціальними досягненнями.
      В спектрі розвитку проекту «Створення Агро-індустріального парку» дані стосунки матимуть вагоме значення і слугуватимуть дієвим прикладом для інших країн – членів ЄС.
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Всього 505 - 630 з 709
 
Статистика
On-Line

On-Line

 

Випадкове фото
Лічильник відвідувань
Виноградівська районна рада © 2017